کرم مو من مدل Ma001 حجم 300 میلی لیتر 

قیمت : 53000 تومان

برند : Miscellaneous

پستی کرم مو من مدل Ma001 حجم 300 میلی لیتر 

قیمت کرم مو من مدل Ma001 حجم 300 میلی لیتر 

برای و مشاهده جزئیات محصول در دیجی کالا کلیک نمایید.

کرم مو من مدل Ma001 حجم 300 میلی لیتر

یکی از محصولاتی است که از خشکی مو جلوگیری میکند و ابداً به مو حالت چرب و نمای کثیف نمی‌دهد. کرم مو من با توجه به دارا بودن ترکیب منحصر به فرد خشکی مو را به تدریج از بین می‌برد. کرم مو من سبب می‌گردد مشکلات شکستگی مو برطرف شود و مو قدرت بالا و همچنین مقاومت و کشسانی زیادی را پیدا کند. از مهمترین خصوصیات کرم مو من آبرسانی و رساندن رطوبت لازم به موها می باشد. موها مانند هر عضو دیگری، نیاز به رطوبت کافی دارند که به دلایل گوناگون از آنها این رطوبت گرفته می شود و شما بایستی به صورت جداگانه توسط ماسک ها و کرم ها آن را برای مو تامین کنید. کرم مو من دارای گلیسیرین و روغن های گیاهی می باشد که رطوبت لازم را برای موها فراهم می کند. کرم مو من قابل استفاده توسط خانم ها و آقایان می باشد.

تصاویر بیشتر

کرم مو من مدل Ma001 حجم 300 میلی لیتر ارزان , کرم مو من مدل Ma001 حجم 300 میلی لیتر با قیمت ارزان , Miscellaneous ارزان , Miscellaneous با قیمت ارزان , پستی کرم مو من مدل Ma001 حجم 300 میلی لیتر , اینترنتی کرم مو من مدل Ma001 حجم 300 میلی لیتر, کرم مو من مدل Ma001 حجم 300 میلی لیتر با قیمت 53000 , کرم مو من مدل Ma001 حجم 300 میلی لیتر فقط 53000 , Miscellaneous کرم مو من مدل Ma001 حجم 300 میلی لیتر , Miscellaneous با قیمت 53000,kharid کرم مو من مدل Ma001 حجم 300 میلی لیتر, gheymat کرم مو من مدل Ma001 حجم 300 میلی لیتر  

معرفی کالا گاهی ma001 ,میلی ,رطوبت ,ارزان ,miscellaneous ,قیمت ,میلی لیتر ,کلیک نمایید ,لیتر , miscellaneous ,کالا کلیک ,مشاهده جزئیات محصول منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

پست نما آپشن خودرو درب های اتوماتیک بهترین سایت گیتارستان برای آقای وکیل فروشگاه معرفی اجناس ارزان بیا تو رمان پیروز نانکلی-نماینده دمنوش نیوشا-دمنوش لاغری-رژیم لاغری-